SIEMENS Somatom Emotion 16'

У КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» у Тячеві встановлено сучасний томограф SIEMENS Somatom Emotion 16' – це система для великих обласних стаціонарів, багатопрофільних діагностичних центрів, центрів загальної хірургії, центрів масових скринінгових обстежень, включаючи базові кардіологічні обстеження.

Це мультиспіральний сканер, який використовує багаторядний детекторний масив для швидкого збору даних із високою якістю зображення. Він дає мінімальне променеве навантаження на пацієнта та оснащений ефективною повітряною системою охолодження гентрі.

Базова комплектація включає потужні засоби тривимірної постобробки зображень, ангіографії та мультипланарної реконструкції. SIEMENS Somatom Emotion 16' має розширений набір додаткових програмних і програмно-апаратних пакетів.

У місті Тячів справді якісна комп’ютерна томографія (ціна на послуги у КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА») стала доступною для всіх завдяки новітнім технологіям SIEMENS, які ми використовуємо. Такого рівня якості комп’ютерна томографія надає вам значні переваги перед хворобою, адже це достовірні результати обстеження й адекватне лікування.