Функціональні методи діагностики

Функціональна діагностика (ціна дослідження у КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» у м. Тячів) дозволяє виявити відхилення, об’єктивно їх оцінити і визначити рівень порушення функцій різних органів та фізіологічних систем організму на основі результатів вимірювання низки показників. Сучасна комп'ютерна апаратура дозволяє провести таку діагностику на найвищому рівні: виконує автоматичну обробку інформації, визначає широкий спектр показників і формує графічне зображення одержаних результатів.

Вам не потрібно шукати відгуки онлайн про можливі ризики під час чи після проведення процедур. Переваги функціональної діагностики в тому, що вона не має протипоказань для жодного пацієнта.

Методами функціональної діагностики є ЕКГ, добовий моніторинг ЕКГ за Холтером і добовий моніторинг артеріального тиску (ДМАТ). Усі ці дослідження проводяться у КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» у Тячево.

Методи функціональної діагностики допомагають лікарю не лише зробити медичний висновок, а й проводити динамічне спостереження за станом здоров'я пацієнта протягом усього періоду лікування і точно визначити ефективність подальшого терапевтичного впливу. Саме комплексне обстеження під контролем фахівців дозволяє виявити початок багатьох небезпечних захворювань на найбільш ранніх етапах їхнього розвитку.

№ п/п Назва обстеження Вартість послуги
1 Електрокардіографія 100
2 Добовий моніторинг ЕКГ (за Холтером) 1 доби 450
3 Добовий моніторинг ЕКГ (за Холтером) 2 доби 600
4 Ехокардіоскопія з розшифровкою ЕКГ 550
5 Ехокардіоскопія 450
6 Ехокардіоскопія з розшифровкою ЕКГ у дітей 370
7 Ехокардіоскопія у дітей 320
8 Спірометрія 100