Про клініку

Діагностичний центр «ГЕМО МЕДИКА» надає повний пакет медичних послуг для усіх членів родини – від найменших до найстарших. Це означає, що з будь-яких питань, пов’язаних зі здоров’ям, ви можете звернутися до нас, і ми обов’язково допоможемо.

ПОСЛУГИ КЛІНІКИ «ГЕМО МЕДИКА»

Ми надаємо повний комплекс медичних послуг для всієї сім’ї:

  1. сімейний лікар і педіатр стануть на сторожі міцного здоров’я усіх членів вашої родини; вузькі спеціалісти проконсультують і призначать адекватне лікування;
  2. лабораторія використовує сучасні технології лідера галузі SIEMENS, що дає можливість швидко зробити найрізноманітніші, а головне, достовірні аналізи крові, сечі та калу;
  3. на якісному сучасному обладнанні можна провести зробити комп’ютерну томографію;
  4. при потребі ми організуємо ваше повноцінне лікування за кордоном.

Діагностичний центр «ГЕМО МЕДИКА» надає повний спектр медичних послуг у межах одного закладу – від звичайного аналізу крові та консультації лікаря до повної діагностики організму й повноцінного лікування усіх членів сім’ї, у тому числі планування, ведення вагітності й спостереження за розвитком дитини від першого дня життя.

ПЕРЕВАГИ ДІАГНОСТИЧНОГО ЦЕНТРУ «ГЕМО МЕДИКА»

  1. Професійність. Найсучасніше обладнання та найкращі спеціалісти – запорука точної діагностики та адекватного лікування. Ми керуємося європейськими стандартами та протоколами надання медичної допомоги, а також рекомендаціями ВООЗ.
  2. Комплексний підхід та економія часу. Ми діагностуємо та лікуємо людей, а не набір імовірних хвороб, тому зібрали все найкраще в одній клініці. Тут ви отримаєте медичні послуги європейського рівня, вам не доведеться ходити з кабінету в кабінет, стояти у чергах і тижнями чекати результатів.
  3. Повага до пацієнтів. Ми з повагою ставимося до кожного нашого пацієнта і вважаємо, що ви маєте право на найкраще медичне обслуговування. Ми працюємо чітко та оперативно.

Уважне ставлення до вас і вашої сім’ї, привітний персонал та індивідуальний підхід – ось чому Діагностичний центр «ГЕМО МЕДИКА» отримує позитивні відгуки пацієнтів із першого дня роботи.

Діагностичний центр «ГЕМО МЕДИКА» – ЦЕ ВАШ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/www/users/gorilln/hemomedika-tyachiv.com/templates/hmrdkh/html/com_k2/templates/about/item.php on line 230