Консультація невролога

Невролог – це лікар, який діагностує та лікує захворювання центральної та периферичної нервової системи. Невролог займається консервативним лікуванням неврологічних хворих, тоді як нейрохірург здійснює оперативне лікування травматичних, пухлинних, судинних та інших ушкоджень головного та спинного мозку, нервових сплетінь і стовбурів, а також периферичних нервів. Проте якщо консультація нейрохірурга справді є необхідною, лікар-невролог обов'язково про це повідомить.

Невролог є висококваліфікованим фахівцем у діагностиці та лікуванні таких захворювань як мігрень, головний біль, невралгія, неврастенія, інсульт, грижа міжхребцевого диска, радикуліт, люмбалгія, люмбаго, остеохондроз, сколіоз, ішіас, безсоння, запаморочення, вегето-судинна дистонія, защемлення сідничного нерва та інших захворювань нервової системи.

Вам варто звернутися до невролога, якщо ви скаржитеся на:

  • запаморочення, нестійкість, труднощі й хиткість при ходьбі;
  • м'язову слабкість у будь-якій частині тіла;
  • болі в лицьовій частині, головні болі, болі в різних відділах хребта, руках чи ногах;
  • порушення мислення, читання, лічби, погіршення пам'яті та інших вищих мозкових функцій;
  • судоми, мимовільні посмикування кінцівок, повік, лицьових м'язів;
  • порушення сну та апетиту, підвищену стомлюваність, зміни настрою, дратівливість;
  • порушення мовлення: невиразність, нечітка вимова;
  • наслідки травм, отриманих у ДТП, після струсу мозку різного ступеня важкості.

Невролог КЛІНІКИ «ГЕМО МЕДИКА» у Тячеві визначить причину, проведе необхідні дослідження і призначить потрібне лікування або ж порекомендує комплекс реабілітаційних заходів.

Крім цього, неврологічні симптоми часто бувають проявом захворювання інших органів і систем, тому неврологічний огляд завжди супроводжує загальний огляд сімейного лікаря. За необхідності у КЛІНІЦІ «ГЕМО МЕДИКА» у м. Тячів ви можете одразу на місці здати необхідні аналізи крові та сечі та пройти обстеження на сучасному комп’ютерному томографі. До переваги нашої КЛІНІКИ зараховуємо можливість отримати результати досліджень онлайн.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/www/users/gorilln/hemomedika-tyachiv.com/templates/hmrdkh/html/com_k2/templates/about/item.php on line 230