Організм дитини – це не зменшена версія дорослого, він має свої особливості. Тому здоров’ям малечі від самого народження займаються особливі лікарі – педіатри. Всі знають, як важливо уважно стежити за станом здоров’я своєї дитини, особливо у перші роки життя. Та чи найкращий варіант – стояти годинами в черзі в поліклініці, якщо раптом у дитини заболів животик, піднялася температура чи почався кашель? Будь-яка мама чи батько знають, як це тяжко, особливо коли немає впевненості в тому, що дитину огляне професіонал, здатний справді допомогти, а не налякати, викликати усмішку, а не сльози…

Дітей першого року життя педіатр оглядає щомісяця, щоб своєчасно знайти й виправити порушення в розвитку, а також проконтролювати необхідну імунізацію. Адже саме перший рік життя визначає подальший рівень здоров'я людини.

Педіатр КЛІНІКИ «ГЕМО МЕДИКА» в Тячево проводить огляд дітей з різними гострими та хронічними захворюваннями.

Це хвороби органів дихання, травлення, сечовидільної, серцево-судинної, нервової, імунної систем тощо. Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування різних станів у дітей та підлітків. Здійснює нагляд за хворими дітьми під час лікування. Використовує принципи раціонального (збалансованого) вигодовування і харчування дітей, проводить профілактичні програми тощо. За необхідності ви можете замовити виїзд педіатра додому. Якщо це необхідно, лікар призначає додаткові дослідження.

Окрім зазначених, наша КЛІНІКА має ще й такі переваги як надання широкого спектру лабораторних та інших досліджень і отримання онлайн-результатів.

Особливе ставлення до маленького пацієнта – одне з покликань КЛІНІКИ «ГЕМО МЕДИКА» у м. Тячів, адже наші діти варті найкращого.

Ціни на консультацію педіатра


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/www/users/gorilln/hemomedika-tyachiv.com/templates/hmrdkh/html/com_k2/templates/about/item.php on line 230